Jednorazowe prześcieradła medyczne 

W prezentowanej kategorii produktów znajdą Państwo przede wszystkim wysokiej jakości prześcieradła jednorazowe, które można wykorzystywać w gabinetach lekarskich, w salonach odnowy biologicznej, w szpitalach i przychodniach. Dobierając asortyment stawiamy na różnorodne materiały, faktury, rozmiary i kolory. Zamówienia natychmiast przekazujemy do realizacji i wysyłamy pod wskazany adres. Nasza oferta to prześcieradła papierowe i flizelinowe, a także wyroby podobne.

Coś praktycznego - czyli prześcieradła fizelinowe

Nasze prześcieradła fizelinowe wykonane są z dbałością o każdy detal. Produkty mają różne wymiary, są przyjazne w dotyku i stworzone między innymi z miękkiej włókniny. Można je wykorzystywać w salonach odnowy biologicznej, w gabinetach fizjoterapeutycznych, ale także w szpitalach i przychodniach. Prześcieradła jednorazowe gwarantują higieniczne warunki, ułatwiają wykonywanie różnych zabiegów pielęgnacyjnych i lekarskich. W naszym asortymencie znajdują się między innymi wygodne w użytkowaniu prześcieradła na rolkach. Rolkę wystarczy zamontować w przeznaczonym do tego miejscu i rozwijać wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Funkcjonalne prześcieradła papierowe

Alternatywą dla fizeliny są wysokogatunkowe prześcieradła papierowe, które również spełniają rolę produktów jednorazowych. Prześcieradła papierowe oferujemy w wielu kolorach, co umożliwia ich dobór do kolorystyki gabinetu. Dla większej wygody użytkowania polecamy prześcieradła papierowe na rolkach. Znajdują one zastosowanie zarówno w placówkach medycznych, jak i usługowych, a także wszelkiego rodzaju gabinetach fizjoterapeutycznych.

Duży wybór - czyli prześcieradła i nie tylko

Prezentując tą kategorię produktów pragniemy zwrócić uwagę nie tylko na nasze prześcieradła jednorazowe, ale także na szereg innych produktów, które przydają się w pracy lekarzy, rehabilitantów i pielęgniarek. Mamy między innymi serwety medyczne wykonane z fizeliny. Te jednorazowe akcesorium wykorzystywane jest głównie przy zabiegach, które nie wymagają używania dużej ilości płynów. Serwety dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych i mają standardowe wymiary.

Warto także dodać, że nasze wszystkie prześcieradła medyczne spełniają określone normy i występują w wersji jedno lub dwuwarstwowej. Wyroby dedykowane są do profesjonalnego użytkowania i można je zamawiać w dowolnych ilościach. Osoby zainteresowane tego typu akcesoriami zachęcamy do regularnego przeglądania naszej oferty. Stale dodajemy jakieś nowości i organizujemy akcje promocyjne. Dzięki temu prześcieradła papierowe i flizelinowe możecie Państwo u nas nabyć w naprawdę konkurencyjnych cenach.