To bardzo ważne, aby w każdym domu znajdowała się apteczka z podstawowym wyposażeniem medycznym. Jej wnętrze zawierać powinno między innymi środki do dezynfekcji, plastry, czy kompresy gazowe. Wszystkie te produkty znajdziesz w naszym sklepie. Jeśli więc chcesz uzupełnić apteczkę, sprawdź naszą ofertę. 


Środki do dezynfekcji

Preparaty takie jak woda utleniona, czy spirytus salicylowy, to środki do dezynfekcji, które zawsze powinny znajdować się w apteczce. Są niezbędne, aby skutecznie oczyścić różnego rodzaju rany, czy też zadrapania. U nas dostępne są one w różnych pojemnościach, od 100 ml, aż do 5 litrów. 


Kompresy gazowe

Kompresy gazowe używane są w medycynie powszechnie. Wykonywane są z tkanin bezwłóknistych, dzięki czemu doskonale nadają się do izolacji ran krwawiących oraz nanoszenia środków do dezynfekcji skóry. Ponadto ich struktura umożliwia swobodny przepływ powietrza. Nasza oferta obejmuje zarówno kompresy gazowe w taśmach, jak i osobnych płatkach. 


Plastry z opatrunkiem i plastry bez opatrunku

W naszym sklepie dostępne są plastry zarówno wyposażone w materiał opatrunkowy, jak i klasyczne, używane zwykle w towarzystwie kompresów gazowych. Produkty te niezbędne są do izolowania drobnych ran. Powinny więc znaleźć się w każdej apteczce. Oferujemy produkty wyróżniające się dobrą jakością. Ich warstwa lepka, doskonale łączy się ze skórą, nie powodując dyskomfortu. 


Opatrunki i opaski uciskowe

Jałowe opatrunki niezbędne są, kiedy chcemy, aby rana zagoiła się w sposób prawidłowy, a proces ten następował bezpiecznie. Zazwyczaj stosowane są po zabiegach, czy operacjach. Dostępne w naszym sklepie opatrunki wykonane są z materiałów pozwalających na swobodny przepływ powietrza. Produkty występują w różnych wariantach rozmiarach. Każdy z nich pakowany jest oddzielnie. 

Opaski uciskowe to także niezbędny element apteczki. Stosuje się je między innymi w celu odciążenia stawów. Bardzo często służą również jako dodatkowe zabezpieczenie opatrunków.