Artykuły papierowe

Zachowanie higieny to w każdej placówce medycznej priorytetowa kwestia. Niezbędne jest w tym celu zaopatrzenie placówki w podstawowe artykuły papierowe takie jak ręczniki czy papier toaletowy. Higieniczne artykuły papierowe powinny być łatwe w użyciu i poręczne, tak aby można było sięgnąć po nie kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. W ofercie sklepu Medagro dostępne są zarówno ręczniki składane, jak i ręczniki oraz papiery toaletowe w formie mniejszych lub większych rolek. 

Ręczniki papierowe – podstawowy element medycznego wyposażenia

Niezwykle łatwe w użyciu, poręczne i bardzo chłonne ręczniki papierowe mogą poszczycić się wyjątkowo szerokim zakresem zastosowań. Przydają się w każdej przychodni, w szpitalach oraz w innych placówkach medycznych, pomagając w zachowaniu należytej higieny oraz czystości. Są niezastąpione również w biurach, gabinetach kosmetycznych, publicznych toaletach, a także w prywatnych domach, gdzie przydają się w celu błyskawicznego oczyszczenia wszelkich powierzchni lub wytarcia rąk. 

Papier toaletowy do placówek medycznych

Kolejnym niezbędnym elementem wyposażenia w każdej placówce medycznej jest oczywiście papier toaletowy, którego nie może zabraknąć w żadnej toalecie. W przypadku dużych placówek lub toalet publicznych, doskonałym rozwiązaniem są rolki papieru toaletowego w rozmiarze maxi - zapewniają one większą wydajność i nie muszą być wymieniane tak często jak tradycyjne małe rolki. 

Artykuły papierowe w sklepie Medagro – zadbaj o kompletne wyposażenie placówki medycznej! 

W bogatej ofercie sklepu Medagro dostępne są ręczniki papierowe oraz papier toaletowy w różnych formach i rozmiarach, co umożliwia dopasowanie do konkretnych potrzeb. Mniejsze artykuły sprawdzą się wszędzie tam gdzie zapotrzebowanie na nie jest niższe, np. w małych prywatnych przychodniach. Duże rolki ręczników i papieru toaletowego idealnie spełnią swoją rolę w szpitalach oraz publicznych przychodniach lekarskich. 

Oferta naszego sklepu obejmuje również prześcieradła papierowe na rolce oraz podkłady podfoliowane, które stanowią kolejny niezbędny element wyposażenia każdej placówki medycznej oraz gabinetów kosmetycznych. Produkty te służą do jednorazowego użytku jako podkłady na leżanki i fotele dla pacjentów, zapewniając należyty poziom higieny. 

Zróżnicowany asortyment naszego sklepu pozwala na kompleksowe wyposażenie wszelkiego rodzaju placówek medycznych w niezbędne akcesoria, preparaty, a nawet drobny sprzęt. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!