Środki dezynfekcyjne

Zarówno we wszelkich placówkach medycznych, jak i w wielu innych lokalach publicznego użytku, koniecznością jest zachowanie sterylnej czystości oraz higieny na najwyższym poziomie. W sklepie Medagro przedstawiamy profesjonalne preparaty do dezynfekcji powierzchni które znakomicie radzą sobie z zabijaniem bakterii, grzybów oraz wirusów, zapewniając odpowiednio oczyszczoną i sterylną przestrzeń. Środki dezynfekcyjne umożliwiają skrupulatne oczyszczanie takich powierzchni jak podłogi i blaty, a także utrzymanie w sterylnej czystości drobnych narzędzi czy akcesoriów wykorzystywanych  między innymi w przychodniach lekarskich. 

Profesjonalne preparaty do dezynfekcji powierzchni

Specjalistyczne środki dezynfekcyjne z naszej oferty znajdą zastosowanie w takich miejscach jak przychodnie lekarskie, szpitale, laboratoria analityczne, gabinety kosmetyczne oraz obiekty sportowe. Zapewniamy preparaty służące do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, również tych mających kontakt z żywnością. Znajdziesz u nas środki dostępne w różnych formach – płynów, koncentratów, rozpuszczalnych tabletek oraz wygodnego w użyciu sprayu dezynfekującego. Dzięki naszym profesjonalnym produktom, możesz utrzymać w należytej czystości wszelkiego rodzaju powierzchnie, drobne akcesoria oraz sprzęt wykorzystywany np. w placówkach medycznych oraz w gabinetach kosmetycznych. Ważne, aby przed zastosowaniem konkretnego preparatu dobrze zapoznać się z jego przeznaczeniem i stosować się do zaleceń producenta. 

Profesjonalna oferta sklepu Medagro

Nasz specjalistyczny sklep zapewnia szeroką gamę produktów do zastosowania medycznego i nie tylko. Oferujemy naszym klientom profesjonalne środki do czyszczenia, jak również ogromny wybór innych produktów niezbędnych w każdej placówce medycznej, w szpitalach, laboratoriach, w gabinetach kosmetycznych, na basenach. Nasza oferta to produkty renomowanych firm – Ecolab oraz Merida - będących specjalistami w dziedzinie  higieny. Zadbaj o zachowanie należytej sterylności dzięki specjalistycznym preparatom do czyszczenia powierzchni!