Preparaty do dezynfekcji rąk i skóry

W ofercie sklepu Medagro znajdują się różnorodne środki do dezynfekcji powierzchni. Dzięki nim zachowanie optymalnego poziomu bezpieczeństwa w placówkach medycznych jest znacznie łatwiejsze. Dbamy też o to, aby płyn do dezynfekcji powierzchni był odpowiednio tani. Chcemy, aby ceny umożliwiały zakup tych środków w takich ilościach, jakie są konieczne do prawidłowego prowadzenia placówek zdrowotnych. Płyn do dezynfekcji powierzchni jest tam niezbędny, aby uniemożliwić rozwój drobnoustrojów chorobotwórczych.

Wszystkie proponowane środki do dezynfekcji powierzchni doprowadzają do zniszczenia drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych. Dzięki temu chorzy mogą czuć się bezpiecznie. W przeciwieństwie do antyseptyków środki do dezynfekcji powierzchni przeznaczone są do blatów, podłóg, biurek i tym podobnych. Preparaty te sprawdzają się także do odkażania narzędzi lekarskich i sprzętu.

Dezynfekcja prowadzona jest między innymi w laboratoriach analitycznych, gabinetach lekarskich i weterynaryjnych, obiektach sportowych, gabinetach kosmetycznych oraz innych pomieszczeniach, w których ważne jest utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny. Nasz sklep internetowy prezentuje skuteczne środki do dezynfekcji powierzchni takie jak koncentraty do rozcieńczania, rozpuszczalne tabletki czy spraye. Zachęcamy do poznania pełnej oferty preparatów dezynfekcyjnych! W Medagro znajdziesz płyn do dezynfekcji powierzchni, którego potrzebujesz.