Szanowni Klienci,

Pragniemy poinformować, że ze względu na epidemię koronowirusa w Chinach utrudniony został proces dostaw. Część przesyłek z produktami została całkowicie zablokowana, co przekłada się automatycznie na wzrost cen asortymentu jeszcze dostępnego w naszym sklepie. Jesteśmy zmuszeni pozyskiwać aktualnie nasz asortyment z innych źródeł. Za jego wyższą ceną idzie jednak wyższa jakość, tak ważna dla produktów medycznych. Obecna sytuacja jest więc okazją do przetestowania wyrobów cechujących się wyższą jakością, lepszym wykonaniem i solidnością materiałów, co przekłada się na ich większą wytrzymałość, efektywność działania i bezpieczeństwo użytkowania.

Jednocześnie, pragniemy poinformować, że nie mamy wpływu na wprowadzone obostrzenia, ale dokładamy wszelkich starań, by przywrócić sytuację zamówień do normy. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.

AMADEX – bogata oferta produktów medycznych

Artykuły medyczne to produkty, które muszą charakteryzować się wysoką jakością. Powinny być stworzone z materiałów o wysokiej jakości, powinny być bezpieczne dla pacjenta i personelu. Jeżeli zajmujesz się zaopatrzeniem szpitala, przychodni, gabinetu lub chcesz wybrać dany artykuł dla siebie, skorzystaj z naszej oferty produktów wysokiej jakości.

Kompresy jałowe, maski chirurgiczne i wiele innych

Oferujemy szeroki asortyment najbardziej niezbędnych produktów medycznych. Dostępne są kompresy jałowe, których nie może zabraknąć w każdej przychodni, prywatnej praktyce lekarskiej czy szpitalu. Znajdziesz je w kategorii kompresów, opasek i plastrów. Proponujemy również wybór rękawiczek, które pozwolą zachować higienę w miejscu pracy. Oferujemy również środki czystości i preparaty do dezynfekcji rąk i skóry.

Preparaty do dezynfekcji, prześcieradła medyczne – szeroki asortyment

W naszym asortymencie znajdziesz także strzykawki dwuczęściowe – jeden z podstawowych rodzajów produktów medycznych. Dostępne są artykuły medyczne od renomowanych producentów, takich jak  ECOLAB, MEDILAB, BD, NIPRO, itp. Ich produkty cieszą się zaufaniem specjalistów. Skorzystaj z naszej oferty!