AMADEX – bogata oferta produktów medycznych

Artykuły medyczne to produkty, które muszą charakteryzować się wysoką jakością. Powinny być stworzone z materiałów o wysokiej jakości, powinny być bezpieczne dla pacjenta i personelu. Jeżeli zajmujesz się zaopatrzeniem szpitala, przychodni, gabinetu lub chcesz wybrać dany artykuł dla siebie, skorzystaj z naszej oferty produktów wysokiej jakości.

Kompresy jałowe, maski chirurgiczne i wiele innych

Oferujemy szeroki asortyment najbardziej niezbędnych produktów medycznych. Dostępne są kompresy jałowe, których nie może zabraknąć w każdej przychodni, prywatnej praktyce lekarskiej czy szpitalu. Znajdziesz je w kategorii kompresów, opasek i plastrów. Proponujemy również wybór rękawiczek, które pozwolą zachować higienę w miejscu pracy. Oferujemy również środki czystości i preparaty do dezynfekcji rąk i skóry.

Preparaty do dezynfekcji, prześcieradła medyczne – szeroki asortyment

W naszym asortymencie znajdziesz także strzykawki dwuczęściowe – jeden z podstawowych rodzajów produktów medycznych. Dostępne są artykuły medyczne od renomowanych producentów, takich jak  ECOLAB, MEDILAB, BD, NIPRO, itp. Ich produkty cieszą się zaufaniem specjalistów. Skorzystaj z naszej oferty!