Papier do EKG

W asortymencie naszego internetowego sklepu medycznego posiadamy duży wybór najwyższej jakości papieru EKG z nadrukiem siatki milimetrowej, który jest przeznaczony do zapisywania wyników badań. Są to produkty znajdujące szerokie zastosowanie w obrazowej diagnostyce medycznej, pozwalające na rejestrowanie pomiarów uzyskiwanych w trakcie badania EKG, które jest wykorzystywane do diagnozowania różnego rodzaju chorób układu sercowo-naczyniowego.


Papier do EKG – czym jest i do czego służy?

Dostępny w tej kategorii naszego sklepu papier do aparatów EKG stanowi najwyższej jakości wyrób medyczny, który został zaprojektowany i wykonany w ten sposób, by umożliwiać wydruk sygnału zarejestrowanego w trakcie elektrokardiografii. Przy jego pomocy lekarz może w łatwy i szybki sposób zapisać, a następnie zaprezentować wynik pacjentowi. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór papierów EKG, przeznaczonych między innymi do aparatur takich producentów jak Philips, HP, Sony oraz Mitsubishi.


Czym wyróżnia się papier EKG, który proponujemy?

Papiery do aparatów EKG, które posiadamy w naszym asortymencie, charakteryzują się przede wszystkim doskonałą jakością podłoża oraz odpowiednią grubością. Dzięki temu pozwalają na bezproblemowe zapisywanie oraz odczytywanie wyników badań, gwarantując przy tym lekarzom wysoki komfort pracy. To, co jeszcze wyróżnia papier EKG oferowany przez nasz sklep medyczny, to starannie dobrana gramatura, która sprawia, że wyrób w żaden sposób nie pyli, zapewniając w pełni czytelny oraz wyraźny nadruk.


Na co zwrócić uwagę, szukając papieru do aparatów EKG?

Wybierając papier rejestracyjny do EKG, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jego parametry. W ofercie naszego internetowego sklepu medycznego posiadamy wyroby przeznaczone nie tylko do aparatur różnych producentów, ale także o zróżnicowanych formatach. Prezentowane produkty mogą być stosowane do wydruku badań z różnych modeli urządzeń – nasz asortyment obejmuje papier EKG między innymi w takich wymiarach jak 58x25, 60x25, 110x10 oraz 112x25.