Igły medyczne

Oferta naszego sklepu medycznego obejmuje bogaty wybór igieł medycznych. Proponujemy zarówno igły krajowe, jak i igły Nipro i Teruno oraz wenflony i igły motylkowe w różnych rozmiarach. Przy składaniu zamówienia na igły zachęcamy również do zapoznania się z naszą propozycją strzykawek medycznych.

Sklep internetowy Medagro przedstawia pełną gamę igieł przeznaczonych do strzykawek. W naszej ofercie znajdują się igły praktycznie każdego typu, które pozwalają na szybką i skuteczną dostawę leków przez powłoki skórne oraz pobieranie materiałów do badań. W medycynie powszechnie stosuje się igły do wstrzyknięć podskórnych, dożylnych, domięśniowych oraz nakłuć lędźwiowych. Zależnie od przeznaczenia igła wyróżnia się określoną średnicą i długością.

Dodatkowo także wykorzystywane są igły motylkowe oraz wenflony pozwalające na podłączenie do nich kroplówki lub strzykawki. Zwyczajowo igły posiadają oznaczenia kolorystyczne odpowiadające ich parametrom. Prezentujemy pełną gamę igieł o wszechstronnym zastosowaniu. Wszystkie znajdujące się w naszym sklepie internetowym modele igieł wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Są to zarówno igły medyczne produkcji krajowej, jak i zagraniczne marki Terumo oraz Nipro. Opakowania zbiorcze zawierają po 100 sztuk igieł o wybranych parametrach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!