Pojemniki na odpady medyczne

W sklepie internetowym Medagro zakupią Państwo pojemniki na odpady medyczne w niskich cenach. Oferujemy pełną gamę rozmiarów i kształtów, abyście mogli Państwo znaleźć pojemniki na odpady medyczne odpowiednie do zapotrzebowania Waszej placówki. Wszystkie pojemniki na odpady medyczne posiadają atest PZH. Mają też etykietę z międzynarodowym znakiem ostrzegawczym. 

Pojemniki na odpady medyczne wykorzystuje się w szczególności do bezpiecznej utylizacji zużytych strzykawek, igieł medycznych, wenflonów, ostrzy czy innych odpadów powstających podczas codziennej pracy w placówkach medycznych. Pojemniki na odpady medyczne produkowane są z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Dzięki temu skutecznie zabezpieczają, umieszczane wewnątrz, pozostałości po zabiegach. Specjalne zamknięcie zapobiega wysypywaniu się zawartości. 

W ofercie sklepu medycznego Medagro znajdą Państwo pojemniki na odpady medyczne osobiste o pojemności 0,2 litra. Proponujemy także wiele innych produktów. Wśród nich znajdują się duże pojemniki na odpady medyczne, które mogą mieć nawet do 15 litrów. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty i złożenia zamówienia w Medagro!