Pojemniki na odpady medyczne wykorzystuje się w różnego rodzaju placówkach o charakterze medycznym, w celu utylizacji wszelkiego rodzaju niebezpiecznych odpadów. W przeciwnym wypadku wyrzucone do zwykłego kosza, mogłyby zagrażać życiu lub zdrowiu osób postronnych. W ofercie sklepu Medagro znajdą Państwo pojemniki różnego rodzaju, które odpowiedzą na adekwatne potrzeby każdej konkretnej placówki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie potrzeby - zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. 


Pojemniki na odpady medyczne - oferta 

Pojemniki na odpady medyczne jakie znajdują się w ofercie naszego sklepu są w pełni zgodne z wszelkimi, obowiązującymi normami. Można je nabyć w atrakcyjnie niskich cenach. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów, różnorodną pod względem kolorów i kształtów. Pojemniki dostępne są w różnych pojemnościach - 0,7; 1; 1,5; 2; 5; 10 a nawet 20 l. Pozwala to dobrać produkt adekwatnie odpowiadający na potrzeby placówek, w których pojemniki te mają się znaleźć. W naszej ofercie dostępne są również osobiste pojemniki na odpady medyczne o pojemności 0,2 litra. 


Pojemniki na odpady medyczne - zabezpieczenia 

Wszystkie pojemniki na odpady medyczne jakie oferowane są przez nasz sklep posiadają specjalny atest PZH, który zaświadcza o ich bezpieczeństwie dla zdrowia ludzi oraz dla środowiska. Każdy pojemnik opatrzony jest również specjalną etykietą, która zawiera międzynarodowy znak ostrzegawczy oraz instrukcję używania zgodnie z przeznaczeniem. Pojemniki na odpady medyczne wytwarzane są z wysokiej jakości sztucznych tworzyw, które w sposób bezpieczny będą przechowywać niebezpieczne odpady, pochodzące z medycznych placówek. Specjalne, solidne zamknięcie zapobiega wydostawaniu się odpadów na zewnątrz. 


Pojemniki na odpady medyczne - zastosowanie 

Pojemniki na odpady medyczne wykorzystywane są do utylizowania w sposób całkowicie bezpieczny zużytych strzykawek, igieł medycznych, wenflonów, ostrzy oraz innych pozostałości po zabiegach. Produkty te powinny znajdować się na wyposażeniu każdej placówki medycznej.