Rękawiczki medyczne

Rękawiczki medyczne to jeden z produktów niezbędnych w każdym gabinecie lekarskim. Prezentujemy pełną gamę modeli rękawiczek. Oprócz tych wykorzystywanych w placówkach medycznych, proponujemy również rękawiczki do użytku w branży spożywczej czy kosmetycznej. Profesjonalne rękawiczki medyczne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie wysokiego poziomu higieny. Dobre produkty dezynfekcyjne, jednorazowe akcesoria zabiegowe czy właśnie rękawiczki medyczne, są podstawą bezpieczeństwa personelu oraz pacjentów.   

Jeśli chodzi o dostępne rodzaje, to oferujemy między innymi rękawiczki medyczne lateksowe z naturalnego kauczuku lateksowego. Ich zaletą jest doskonałe dopasowywanie się do kształtu dłoni. Osobom uczulonym na lateks proponujemy natomiast rękawiczki medyczne winylowe, które także zachowują optymalną elastyczność.

Wśród produktów, dostępnych w sklepie Medagro, znajdą Państwo również te o przeznaczeniu chirurgicznym. Rękawiczki medyczne tego typu stosuje się jako produkty diagnostyczne oraz ochronne. Dzięki dodaniu naturalnego środka pudrującego sprawiliśmy, że nasze rękawiczki medyczne są wygodne w użyciu. Kolejny typ naszych produktów to rękawice foliowe i gospodarcze.

Wszystkie znajdujące się w sprzedaży rękawiczki medyczne spełniają normy EN 455-1-2-3. Zapraszamy serdecznie do zakupów. Nasze rękawiczki medyczne spełnią Państwa oczekiwania.