Regulamin

1. Spis treści Regulamin

•    Sprzedawca
•    Zamówienia
•    Zastrzeżenia prawne

Jeśli prześlesz nam zamówienie, oznacza to, że zgodziłeś się tym samym na poniższy regulamin dokonywania zakupów.
W chwili, gdy wysyłamy do Ciebie e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia, zawieramy umowę kupna-sprzedaży zgodnie z niniejszym regulaminem.

2. Sprzedawca

Sprzedawcą jest Amadex Sp z o.o.20-045 Lublin ul. Godebskiego 11/10 NIP 7123365783, Centrum logistyczne i magazyn Amadex Sp.z o.o. 21-100 Lubartów, Łucka Kolonia 90

3. Zamówienia

Gdy składasz zamówienie po raz pierwszy, rejestrujemy Ciebie w naszej bazie, jako naszego Klienta i tym samym otwieramy Ci konto w sklepie. Możesz również zarejestrować się jeszcze przed złożeniem zamówienia i otrzymasz swoje konto.

Podczas rejestracji prosimy Cię o podanie jedynie danych, które są niezbędne, aby zrealizować Twoje zamówienie.

Prosimy Cię także o podanie numeru telefonu, pod którym można się z Tobą szybko skontaktować, aby ewentualnie wyjaśnić szczegóły zamówienia. Numer ten przekażemy także firmie kurierskiej, dostarczającej przesyłkę z zamówionym towarem, żeby uniknąć ewentualnych kłopotów z dostawą.

Uważamy, że złożyłeś zamówienie, jeśli klikniesz guzik z napisem Wyślij zamówienie.

Realizujemy zamówienia opłacone i za pobraniem.

W wyjątkowych sytuacjach, na Twoja prośbę możemy zdecydować się na przesyłkę po wpłaceniu zaliczki. Jeżeli jesteś zainteresowany taką formą zapłaty wyślij do nas e-maila na adres medagro@medagro.eu


W przypadku, kiedy Sklep nie jest w stanie zrealizować zamówienia, a kwota została już wpłacona na konto Sklepu, Sklep zobowiązuje się poinformować Cię o tym fakcie i zaoferować inne rozwiązanie. Jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany proponowanym rozwiązaniem, Sklep zobowiązuje się do niezwłocznego zwrotu pieniędzy na Twoje konto.

4. Zastrzeżenia prawne

Wszystkie informacje tekstowe oraz zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania, używania do celów handlowych lub prezentacji na innych stronach internetowych bez naszej zgody. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na stronach Sklepu użyte są w celach informacyjnych. Zdjęcia produktów mogą odbiegać kolorystycznie od rzeczywistych produktów ze względu na różne właściwości i konfigurację sprzętu komputerowego klientów. Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm oraz ich logo użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli.

5.Dane osobowe

Akceptując regulamin wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym w celu realizacji Twojego zamówienia.