Title Powiększ do pełnego rozmiaru

Mydło w płynie antybakteryjne - 5l antybakteryjne

Stawka podatku VAT: 23%

25,10 zł brutto

Mydło w płynie antybakteryjne

Antybakteryjne mydło w płynie to produkt przeznaczony do zastosowań specjalistycznych w placówkach służby zdrowia oraz wszędzie tam, gdzie niezbędna jest ochrona przeciwbakteryjna podczas wykonywania czynności zawodowych. Produkt może być użytkowany w gastronomii, hotelarstwie, a także szerokorozumianej branży beauty – od salonów fryzjerskich, po studia masażu i studia tatuażu.

Specyfikacja produktu

Oferujemy mydło w płynie antybakteryjne do regularnego stosowania. Produkt sprzedawany w opakowaniach producenta o pojemności 5 litrów. Oferowane mydło antybakteryjne w płynie charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz przyjazną konsystencją, dzięki czemu może być stosowane z wszelkiego typu dozownikami mydła w płynie, zarówno urządzeniami bezdotykowymi, jak i dozownikami działającymi na nacisk.

Mydło w płynie antybakteryjne to wyrób o potwierdzonej skuteczności. Środek myjący skutecznie zabija bakterie osadzające się zarówno na skórze, jak i na różnego rodzaju powierzchniach.

Działanie na skórę

Jako produkt przeznaczony do użytku codziennego oferowane mydło w płynie antybakteryjne skutecznie usuwa bakterie z powierzchni skóry zapobiegając zakażeniom krzyżowym. Produkt jest delikatny dla skóry. Nie wysusza i nie podrażnia. W razie potrzeby może być stosowany na innych powierzchniach ciała. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.