Title Powiększ do pełnego rozmiaru

Pojemnik osobisty na igły - 0,2l

cena za a`1 kolor czerwony Pojemniki na zużyte igły posiadają atest PZH. Zaopatrzone są w etykietę z międzynarodowym znakiem ostrzegawczym i instrukcją użytkowania. Wymiary pojemników : Pojemność (litry)0.2 Wysokość (mm)130. Owal górny/dolny (mm)85-27 / 75-25

Więcej szczegółów

Stawka podatku VAT: 23%

2,76 zł brutto

Wyprzedaż Wyprzedaż!

Pojemniki na igły – wygodne i funkcjonalne

Oferowane pojemniki na igły to innowacyjne produkty, które ułatwią składowanie i transport zużytych odpadów medycznych. Charakteryzują się kompaktowym rozmiarem i poręcznym kształtem, dzięki czemu są łatwe w przechowywaniu. Osobiste pojemniki na igły sprawdzą się jako podręczne wyposażenie ratownictwa medycznego, pielęgniarek środowiskowych oraz personelu wykonującego swoje obowiązki w terenie.

Pojemniki na igły zostały zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej wygodne i funkcjonalne. Wyposażone są w pokrywkę z zamykanym otworem wrzutowym, który zapobiega wypadnięciu zużytych materiałów. Pojemniki wykonane zostały z wytrzymałego tworzywa i charakteryzują się lekką konstrukcją oraz ergonomicznym kształtem. Ponadto mają naklejoną etykietę opisową i spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa.

Pojemniki na igły dzięki swojej konstrukcji umożliwiają higieniczne pozbycie się materiałów medycznych bez ryzyka zakłucia się. Są szczelnie zamykane i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu skutecznie zabezpieczają zgromadzone odpady.

Cechy produktu:

  • cena za a`1
  • kolor czerwony
  • Pojemniki na zużyte igły posiadają atest PZH.
  • Zaopatrzone są w etykietę z międzynarodowym znakiem ostrzegawczym i instrukcją użytkowania.
  • Wymiary pojemników : Pojemność (litry)0.2 Wysokość (mm)130. Owal górny/dolny (mm)85-27 / 75-25